تلفن : 22264313 - 021

کانال تلگرام : سایت تخفیف باران

ورود اعضا

خوش آمدید ، لطفا وارد شوید

ایجاد حساب کاربری

لطفا همه فیلد ها را با دقت تکمیل نمایید

بازنشانی کلمه عبور

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ نگران نباشید

تخفیف باران چگونه کار می کند ؟

تخفیف باران چگونه کار می کند ؟

تخفیف باران چگونه کار میکند؟ 

تخفیف باران یه نشان تجاریه که تلاش میکنه با همکاری صاحبان مشاغل و با استفاده از قدرت خرید گروهی به طور روزانه پیشنهادهای چشم گیر و بی نظیر و با تخفیف زیاد از خدمات و کالاهای مختلف رو تو شهرتون روی سایت خودش قرار بده.

برای استفاده از این فرصت بی نظیر باید کارای زیر رو انجام بدید:

 

 دریافت تخفیف های روزانه تخفیف باران:

برای اینکه پیشنهادهای بی نظیرمون به دستتون برسه و ازشون بی خبر نمونید ، تو قسمت اشتراک سایتمون ایمیلتون رو واسمون بفرستید ما هم پیشنهاد های بی نظیرمون رو روزانه واستون میفرستیم ، از اونجاییکه پیشنهاد های کالا یا خدمات ما محدوده پس بهتون توصیه میکنیم که به سایتمون بیاید و اگه پیشنهادی چشمتون رو گرفت تا تموم نشده خرید کنید .

 

 لحظات خوش با تخفیف باران:

 پس از خرید از تخفیف باران ، رسید خریداری شده رو از طریق ایمیل واستون میفرستیم.شما همچنین میتونید تخفیف خریداری شده  خودتون رو  تو پروفایلتون ببینید. تا مدت اعتبار درج شده  روی برگه تخفیف دریافتیتون، با  ارائه پرینت  ،میتونید از خدمات و کالای ارائه شده لذت ببرید و اوقات خوشی را داشته باشید. پیشنهاد ما به شما اینه که از این تخفیفا در کنار دوستانتون بهره ببرید که حتما لذت اون برای شما دو چندان میشه.پس دوستان و آشنایانتون رو در جریان پیشنهادای فوق العاده سایت تخفیف باران بزارید .

ما منتظرتونیم