تلفن : 22264313 - 021

کانال تلگرام : سایت تخفیف باران

ورود اعضا

خوش آمدید ، لطفا وارد شوید

ایجاد حساب کاربری

لطفا همه فیلد ها را با دقت تکمیل نمایید

بازنشانی کلمه عبور

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ نگران نباشید

قوانین و مقررات تخفیف باران

قوانین و مقررات تخفیف باران

قوانین و مقررات سایت تخفیف و خرید گروهی تخفیف باران

 

1 - تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 

2 - جهت عضویت در تخفیف باران ، تکمیل فرآیند عضویت ضروری می باشد و ثبت نام و عضویت در تخفیف باران به معنای پذیرش این قوانین و مقررات می‌باشد.

 

3 - مسئولیت حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء بوده و مسئولیت ناشی از افشای آن برای دیگران به عهده خود فرد خواهد بود.

 

4 - چنانچه باران برگ در اختیار شخص دیگری قرار گیرد تخفیف باران مسئولیتی در قبال سوء استفاده احتمالی نخواهد داشت .

 

5 - پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده تخفیف باران نخواهد بود.

 

6 - چنانچه عرضه‌کننده کالا یا خدماتی از ارائه خدمات و تخفیف اعلام‌شده خودداری نماید سریعاً به موضوع رسیدگی و در صورت لزوم وجه به خریدار عودت می‌گردد.

 

7 - قیمت، تخفیف و سایر شرایط مرتبط به هر پیشنهاد به اطلاع اعضاء محترم می رسد و این شرایط بدون اعلام رسمی از طریق سایت غیر قابل تغییر خواهند بود . بدیهی است در صورت عدم استفاده از پیشنهاد در زمان تعیین شده وجه مربوطه قابل استرداد نمی باشد.

 

8 - تضمین کالا و خدمات ارائه شده به عهده عرضه کنندگان کالا و خدمات و مطابق با قوانین جاری کشور خواهد بود.

 

9 - در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات ، اعضای تخفیف باران می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری ( با هماهنگی قبلی ) و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود از تخفیف باران ، کارکنان یا عرضه کنندگان کالا وخدمات اقدام نمایند.

 

10 - سایت تخفیف باران این حق را دارد که در هر زمان و پس از تسویه با اعضا، فعالیت های سایت تخفیف باران را متوقف نماید و در این صورت اعضا حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

 

11 - یکی از مهمترین عوامل ارتقای تخفیف باران نظرات اعضا محترم در رابطه با پیشنهادات می باشد، تخفیف باران این اظهارنظرها را در صورتی که حاوی نکات خلاف قوانین و مقررات موضوعه، عرف، و توهین آمیز نباشد منتشر می نماید.

 

12 - تخفیف باران و اعضای آن قانون جرایم رایانه‌ای کشور را نیز همانند سایر قوانین موضوع کشور پذیر فته‌اند.

 

13 - اختلالات احتمالی در شبکه و اینترنت که باعث نرسیدن اطلاعات خرید مانند باران برگ باشد موجب از بین رفتن حق اعضاء محترم باشگاه نمی باشد . اما تخفیف باران مسئولیتی در رابطه با خرابی ها و عدم سرویس دهی که خارج از اختیار خود باشد ( مانند قطع اینترنت ، اختلال در شبکه ارتباطی پایانه ها و...) نخواهد داشت.

 

14 - تولید، خرید و فروش باران برگ ها  بدون مجوز از شرکت ممنوع بوده و متخلفین مطابق قوانین تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت .

 

15 - محصولات خریداری شده از سایت تخفیف باران 24 ساعت مهلت تست دارند . در صورت خرابی مرجوع شده و جنس سالم تحویل مشتری میگردد. بعد از این تایم مرجوعی قابل قبول نمیباشد .