تلفن : 22264313 - 021

کانال تلگرام : سایت تخفیف باران

ورود اعضا

خوش آمدید ، لطفا وارد شوید

ایجاد حساب کاربری

لطفا همه فیلد ها را با دقت تکمیل نمایید

بازنشانی کلمه عبور

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ نگران نباشید

ضوابط حفظ حریم خصوصی

ضوابط حفظ حریم خصوصی

ضوابط حفظ حریم خصوصی

 

تخفیف باران خود را نسبت به تمام کاربران مسئول می داند و با نگهداری از پایگاه داده مشتریان خود، که شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و تلفن می باشد در مراکز داده امن، در حفظ حریم خصوصی کاربران خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

تیم تخفیف باران در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به‌ عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

 

شماره 1: هدف از جمع آوری اطلاعات اعضاء تخفیف باران نظیر نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و تلفن فقط به منظور صحت و امنیت خرید های شما همراهان همیشگی تخفیف برتر می باشد تا در صورت وقوع هر نوع پیشامدی خریدار تخفیف برتر مشخص  و قابل شناسایی باشد.

 

شماره 2: بدیهی است که تخفیف باران از اطلاعات اعضاء خود فقط به منظور سیاست های تشویقی خود، رضایت اعضا از سرویس ، ارائه خدمات هر چه بهتر و پیشنهادات تخفیف های جدید اقدام به تماس از طریق ایمیل یا تلفنی خواهد نمود.

 

شماره 3: وظیفه اصلی تخفیف باران محافظت از اطلاعات اعضا خود می باشد و تعهد می نماید که این اطلاعات را جز به دستور مقام قضایی در اختیار اشخاص ثالث حقوقی و یا حقیقی قرار ندهد.

 

شماره 4: تمامی ایمیل های ارسالی به کاربران و اعضای تخفیف باران بر اساس علایق خود کاربران می باشد که هنگام ثبت نام یا هنگام ثبت ایمیل در قسمت "اطلاع از تخفیف باران های روزانه" توسط کاربران ثبت شده است و کاربران در هر زمان که مایل باشند می توانند ارسال این ایمیل ها را متوقف نمایند و دیگر ایمیلی از جانب تخفیف باران دریافت نخواهند کرد.

 

شماره 5: تخفیف باران دسترسی همه پرسنل خود را به اطلاعات شخصی کاربران را محدود کرده است و تنها کسانی به این اطلاعات دسترسی دارند که در ارتباط مستقیم با کاربران خواهند بود.

 

شماره 6: تخفیف باران با استفاده از الگوریتم های پیشرفته کلیه رمزهای ورودی کاربران را تهیه می کند و تمامی این اطلاعات در مراکز پایگاه داده تخفیف باران در جای امن نگهداری می شوند.

 

شماره 7: شما می توانید کلیه اطلاعات خود را در بخش حساب شخصی خودتان مشاهده و ویرایش نمایید.

 

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

 

در صورت نیاز برای اطلاعات بیشتربا ایمیل  info@takhfifbaran.com  و یا با شماره های    22264313 - 021  و  7709620 - 0912  تماس حاصل فرمائید.